Konkurs ,,Śladami Łodzi bajkowej''
Jedna z dziewczynek z naszej grupy wzięła udział w konkursie ,,Śladami Łodzi bajkowej'' organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 107, w którym ze swoją pracą plastyczną ,,Colargol'' zajęła III miejsce. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!
