Zwiedzanie Księżego Młyna z przewodnikiem
17 marca grupa I oraz II wybrały się na kolejny już spacer po Księżym Młynie, tym razem z przewodniczką - panią Justyną Tomaszewską. Przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały opowieści o dawnym życiu w tej zabytkowej części Łodzi. Dowiedziały się o codziennych zabawach, pracy i nauce, sklepach oraz jak wtedy wyglądał dzień każdego z dzieci robotników. Na trasie pojawiły się także rzeźby kotów, które zostały krótko omówione przez panią przewodniczkę. Przedszkolaki jeszcze nie wiedziały, że cała zdobyta tego dnia wiedza, już niedługo bardzo im się przyda... ;)
